Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2017, 11:03   #498
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Z rachunków u Angusa w sakiewce powinno być:

,15gp,5sp, 6cp - tyle miał, jak właził do grobowców.

1sp, 8cp - sakiewka Labhraina

+10 golda waluty z grobowców (rozdzielone z 50)
+10 golda waluty ze sprzedanej wazy (rozdzielone z 50)
+30 golda waluty za sprzedaną kuszę
+5 golda za wygraną na rękę
-2,5 golda za naprawę latarni
-10 golda w świątyni za pogrzeb
-7gp(1 dziennie - adequate) pokój w karczmie
-10 za psa myśliwskiego
Wychodzi mnie, że mogę tak spokojnie przepuścić 40gp golda na drinki dla siebie, kompanów, i każdego we wiosce który zechce wypić za krasnoludzkich bogów i Labhraina.
Jeszcze nie uwzględniłeś postawienia kolejki całej karczmie, powiedzmy, że zeszło na to 20 cp albo 2 sp.

Marc - Garro o Przepatrywaczach z Ulek wie tyle tylko, ile już Wam zdradziłem w opisie i zna ich imiona.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline