Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2017, 16:31   #24
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Rozwiń myśl z tym mózgowcem. Coś się znajdzie, ale do tego potrzeba wiedzieć coś więcej, bo świat piękny, ponętny, szeroki i głęboki
Rzuciłem okiem na podręcznik, padnie pewnie na białego maga. Choć ci kapłanowie lubujący się w dwuręcznych mieczach mają też to coś. Już mi się podoba pomysł, że jako wadę postaci można wybrać obowiązki względem świątyni. Fajnie takie rzeczy osadzają postać w świecie.

Chyba że ktoś jeszcze czai się z podobnym pomysłem lub chciałby czaromiotem, to mogę klasycznie zagrać krasnoludzkim wojownikiem. Lubię grać prawie wszystkim.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 29-10-2017 o 16:36.
Lord Cluttermonkey jest offline