Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2017, 17:32   #656
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Co to jest ten patient shot tak w ogóle?
Takie nowe właściwości broni od third party, które dodałem do zasad opcjonalnych - link. Akurat z patient shot przesadzili, ale nie chcę wylewać dziecka z kąpielą i rezygnować z wszystkich opcji.

Cytat:
Napisał Icarius Zobacz post
I moje ulubione... nie wiem czy tak można ale:
Cirger nie jest w zwarciu i próbuje strzelić do gargulca boltem. O ile nie ma na niego blinda... Jak ma, strzela do pierwotnego celu. (Bo oświetlonego)
W gargulca da radę.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 02-11-2017 o 17:39.
Lord Cluttermonkey jest offline