Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2017, 16:33   #7094
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Odpisałem, ale to bardziej taki punkt decyzyjny dla postaci nie widzących w ciemnościach niż pełnoprawna scenka, czyt. zróbmy co trzeba i miejmy to za sobą, możemy nawet w komentarzach.

U Eola (i Anlafa) w międzyczasie nuda, ale możemy rozkręcić jakąś pogawędkę z gnomami jeśli chcecie (w "pomiędzy scenami").

Cytat:
Napisał BloodyMarry Zobacz post
A zna komendę zostaw? Bo z tego co widzę to Shillen się to przyda XD
Może znać, jest raczej myśliwym krabiksem niż jucznym krabiksem. Ja jestem bardziej ciekaw czy zna legendarny guilottine. Cios zabijający jednym uderzeniem postać 40 poziomu piechotą nie chodzi.

PS Potwierdziłem z zasadami, że polimorfowany na zawsze Krabix miałby inteligencję człowieka czy humanoida, ale zachowałby swój bezmyślno-ryzykowny charakterek. Ciekawe czy Shillen lubi takich brawurowych...

PS2 Jeśli Krabix zostanie z Wami na dłużej możemy nazwać go Xabrik.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 14-11-2017 o 17:02.
Lord Cluttermonkey jest offline