Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2017, 23:55   #79
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
post napisany z pomocÄ… MG :)

Halsey skrzyżowała przed sobą ręce. Usta wykrzywiły jej się w uśmiechu widząc, że nie tylko jej po głowie chodzi chęć pomocy dzieciakom.
- Załatw mi zgodę szefowej albo wymówkę, a ruszę choćby sama szukać tej dziewczyny - odparła mu wprost, wpatrując się w niego wyczekująco.

-Na moje oko to nawet bez wyposażenia pomiarowego taki hi-railer jest wart naszej uwagi, większość tego porozchwytywali zaraz po wojnie, to całkiem fajny sprzęt jest, może jeździć po torach i po drogach, na torach mniej bandytów więc bezpieczniej. Nawet bez wyposażenia przyda się dla nas a także w każdej bazie, można tym wysłać grupkę ludzi żeby coś sprawdzili albo naprawili, a gwarantuję ci sprawię że "jeśli ma silnik to ruszy" jak mawiają w Det. Pogadaj z Cal, ona też ma serce. przedstaw jej sprawę tak żeby nie wyglądało że się kieruje emocjami tylko żeby miała dobry pretekst a każe ci spaść na na nich niczym gniew Boży - odpowiedział mężczyzna.

Alice uśmiechnęła się promiennie do Anthoniego .
- Dzięki, jak się uda to będzie co opijać - mrugnęła do niego okiem. Sięgnęła zaraz po radio i nadała do Black. - Emma spotkajmy się zaraz przy bramie, przy aucie. Tam opowiem ci o co chodzi - po tym komunikacie oddała radio technikowi. - Zagadam do szefowej z radia w aucie, wy miejcie to przy tyłku. Jak Emma się zgodzi to pojedziemy we dwie motorem na zwiad i jeśli będzie okazja to odbijemy młodą - wyjaśniła.
-Ok, ja tu dokończę inwentaryzację - przytaknął jej technik.

Blondynka poprawiła obie pasek na którym miała przewieszony karabin przez ramię i żołnierskim krokiem ruszyła do wyjścia, by dostać się do bramy. Doskonale wiedząc gdzie ma iść i nie zwracając najmniejszej uwagi na kręcące się dzieciaki, kobieta bardzo szybko dotarła do celu i stanęła przy aucie, rozglądając się za Emmą.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline