Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2017, 13:46   #7728
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Miałem bardziej na myśli, że mam wrażenie, że dojście od teraz do 8 poziomu będzie trwało 2 lata IRL Ale może mi się tylko wydawać - dowiemy się, jak dotrzemy do punktu światła.
Bez przesady. Zobaczymy, jak dojdziemy do punktu światła i wtedy pomyślimy. Zasad w kamieniu nie wyryłem.

Zresztą ta kampania ma trwać do mojej emerytury, więc 2 lata to naprawdę niewiele. Ta część na pewno będzie trwała rok.

Frodo wg mnie miał góra 5-6. Oficjalne rozpiski chyba też tak go oceniały, jeśli nie niżej.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 06-12-2017 o 13:49.
Lord Cluttermonkey jest offline