Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2017, 06:56   #85
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Panie i Panowie, kilka ciekawych podręczników third party do D&D 5e - co o tym myślicie? Bo mnie osobiście kuszą. Ok. 30 zł za "środkową" paczkę, ok. 60 zł za tę "najwyższą".



Mam kilka z nich i są naprawdę średnie. Ze stuffem od Kobold Pressa poczekałbym do wydania pełnego Midgardu 5E (jakoś niedługo powinien być, kickstarter się cały czas buja). Fifth Edition Foes pisany jeszcze przed wydaniem 5E (na licencji pod 3.0 / 3.5 ), więc ma problemy z balansem i używa dziwnej terminologii (tactical advantage - wtf). Book of Lost Spells ma dużo takich niezbyt użytecznych zaklęć silących się na oryginalność (a spodziewałem się po prostu zaklęć ze starych edycji). Setting Southlands nie będzie przenoszony na zasady 5E w całości, więc ci bohaterowie tak średnio potrzebni. Scenariusze z zestawienia wypadają najlepiej, ale po co komuś 30 scenariuszy naraz (chyba że jest kolekcjonerem, to rozumiem ).

Podsumowując, ktoś chce usilnie zarobić na recyklingu śmieci.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 07-12-2017 o 07:01.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem