Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2017, 22:09   #51
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Anonim, jak Ty to sobie wyobrażasz?
Jeśli dobrze rozumiem Twój plan to:
Najpierw robię sobie listę znajomych. Potem piszę do nich PW (niech będzie że tylko dziesięć, choć ludzi z którymi lubię grać jest więcej). Potem czekam z tydzień aż odpiszą (albo i nie). Później dogaduję z nimi szczegóły sesji. Potem czekam kolejne dni/tygodnie, aż doślą karty postaci - bo przecież mogą się rozmyślić.
Tydzień? 24h na odpowiedź, a potem zakładany jest temat. W przypadku pozytywnej to jest o tym wiadomość w temacie rekrutacji, w przypadku negatywnej to nie ma o tym wiadomości. W przypadku pozytywnej odpowiedzi to 48h na przysłanie karty postaci po założeniu rekrutacji, a jeśli ten termin upłynie bez odzewu to otwarcie tego miejsca w grze dla wszystkich.
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
W międzyczasie codziennie sprzątam skrzynkę - bo każdy rekrutujący robi tak samo i nie nadążam usuwać propozycji i odpowiedzi na propozycje i dogadywanie się co do szczegółów, itp, i do tego każdą drobną zmianę wysyłam do wszystkich i każdy osobno odpisuje...
Jakie propozycje? Proste "Tak/Nie" albo brak odpowiedzi (oznaczający "Nie"), a później przysłanie karty postaci w przeciągu 48h. To rekrutacja, a nie koncert życzeń.
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Nie wiem, nie prościej po prostu założyć temat z rekrutacją i tam zapytać, kto chciałby zagrać?
Można. Tylko, że wtedy piszesz, że masz 6 miejsc, ale masz 8 dobrych znajomych, którzy zgłoszą się i to z nich wybierzesz, a reszta będzie myślała, że jest dla nich jakiekolwiek miejsce i będą tracić czas. Właśnie o tym jest ten temat - apel, żeby zwrócić na to uwagę.
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Powyższe napisałem w założeniu, że Twój post nie był trollingiem. Choć co do tego mam mieszane uczucia.
1. "Wypowiedź".
2. Mam mieszane uczucia, czy twoja wypowiedź nie była trollingiem. Wskazują na to te terminy całkiem z czapy i domaganie się dowodów, choć większość w tym temacie przyznała, że tak jest. A wiem, że jest więcej osób, których to irytuje, ale nie chcą być z góry skreślani z rekrutacji.
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
dowody
Poczytaj ten temat: http://lastinn.info/lastinnowy-hydep...yzm-na-li.html
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 10-12-2017 o 22:12.
Anonim jest offline