Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2017, 14:16   #8075
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Katon rusza się na kratkę obok Oskara i rzuca conjure bonfire w lewy górny róg martratwy.
Martratwa "przegrupowała się" i uniknęła ognia.

Anlaf?

Cytat:
Napisał Loucipher Zobacz post
Zaraz mi jeszcze wmówisz, że to ja kazałem się porwać quaggothowi
e. Nie no, chciałbym mieć jeszcze jedną postać na pierwszej linii (z samym Eolem drużyna ma za mało pary), a krasnoludów lubię, sam zresztą grałem, ale chyba za mało krasnoludzko jak na powszechny standard (czyt. zbyt ostrożnie ). Ale od kiedy prowadzę na LI, to krasnoludom w moich sesjach dzieją się złe rzeczy. Tyle i tylko tyle.

W sumie to bym zagrał w jakieś D&D 5, nikt nie zamierza poprowadzić w najbliższym czasie?

Jak nie macie co robić, to możecie mi podać Charakter Waszych postaci, dodam Wam do KP. Nie żeby to było potrzebne do gry, ułatwi mi po prostu takie rzeczy jak rekrutacje dodatkowe (będę mógł powiedzieć, że drużyna pi razy drzwi jest chaotyczna neutralna i każdy od razu wie, o co chodzi). Żadnych rekrutacji dodatkowych chwilowo nie planuję, po prostu aktualizuję stronę kampanii.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 17-12-2017 o 14:33.
Lord Cluttermonkey jest offline