Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2018, 09:17   #8565
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Mam złą wiadomość, ale od razu zaproponuję jakieś względnie dobre rozwiązanie.

Niestety życie w audycie mnie dopadło i sezon na sprawozdania jest tak gorący, że mógłbym w sumie zrezygnować ze snu i dalej nie miałbym pewności, że się ze wszystkim wyrobię. Jak sytuacja nie ustabilizuje się przez następny tydzień, to dokończę opis downtime, zamknę tę część i wystartujemy z nową częścią najszybciej w kwietniu. Zamierzam się też zbanować z forum żeby mnie nie kusiło. Chyba w przyszłości będę po prostu prowadził sesje w drugim i trzecim kwartale roku, a w pozostałych skupiał się na pracy. Wychodziłaby nam jedna półroczna sesja w roku.

Jesteście z tym ok?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline