Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2018, 13:08   #48
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Dzięki za Wasze wpisy

Wygląda na to, że Virya nam przepadł w odmętach internetu - pomyślę co w związku z tym zrobię z jego postacią.

UWAGA:
W tej kolejce mam dużo do przygotowania materiałów (choćby spis npców, który pomimo tylko dwóch moich postów jest już całkiem spory) i dużo do opisania. Niestety najbliższy tydzień mam mega zawalony w pracy co znacznie utrudnia mi konstruktywne myślenie i ten stan utrzyma się do 30 stycznia.

Dlatego z góry przepraszam, ale mój post pojawi się dopiero po tej dacie, głównie ze względu na to, że po nim będzie konieczne, żebym mogła brać aktywny udział w docu (czego niestety do końca stycznia nie jestem w stanie zapewnić).

Tak więc proszę o trochę cierpliwości i w lutym wracamy z nowym szybszym tempem odpisów
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline