Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2018, 21:13   #8599
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
A ile z rzeczy "wykonywanych" na downtime udało się wykonać? (pierścień, zaklęcia?)
W sumie to z tym jeszcze się nie dogadaliśmy, czy chcecie pierścionek z dwoma użyciami (i koniec) czy z dwoma użyciami na dzień (odnawialnymi). Ten pierwszy w świecie, w którym wzywa się kapłana, aby odczynił klątwy (zamiast udać się do najbliższego magic shopu po odpowiedni zwój), kosztowałby 1000 gp, ten drugi 5500 gp. Wymóg attunement zmniejszyłby koszt o połowę.

Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Albo "jak można użyć..."
Diabeł tkwi w szczegółach.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ja bym jak proponowałem zaczął od próby dogadania się z likantropami żeby nam pomogli przeciwko śluzom i innym potworami, możemy się z nimi podzielić zdobytymi łupami i odzyskanymi terytoriami może jak będą działać w dobrej wierze. Rashad jest też osobiście zaintereswowany znalezieniem Jitki i odkryciem co stało się z Amirą.

pytania: np

- na jakiej zasadzie tworzone są ghule a na jakiej daraghule, jak łatwy to dla nich proces?

- jaka jest największą słabość ghuli?

- czy można użyć kuli cienia by zamknąć bramę do otchłani która otworzono w Podmroku?

ja będę przez kolejny tydzień miał bardzo sporadyczny dostęp do netu więc niech Asmo roztrzygnie kwestię pytań.
Na pytania odpowiem jak będzie już komplet.

To mamy póki co dwa głosy na likantropów, dwa na gadające ściany, jeden na gluty i galarety.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 30-01-2018 o 21:21.
Lord Cluttermonkey jest offline