Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2018, 23:51   #53
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Jak widać powyżej, nowym graczem jest Zaalaos Przywitajcie się i wiadomo, grzecznie mi tam na docu

Post jak widać pojawił się, nawet dla nielubiących czytać są obrazki.
Mam jeszcze jeden obrazek który ułatwi życie nam wszystkim.

[media]https://i.imgur.com/OTCZqIA.png[/media]
To jest mapa. Mapa przedstawia Bazę 1. Za jej stworzenie dziękujemy Rangharowi, który był tak dobry i przerobił moje paintowe bohomazy na czytelną mapkę

Objaśnienie co jest co:
- brązowe linie to palisada
- niebieskie to przepaść (osada jest na skraju urwiska)
- wieżyczki to wiadomo
- namioty w rządku to namioty mieszkalne, są przestronne, czteroosobowe (jak ktoś oglądał MASH to może kojarzyć rozmiar tych namiotów - destylator bimbru się zmieści )
- brązowo beżowy namiot to kantyna
- biały namiot z czerwonym krzyżykiem - lazaret
- tojtojki... To miał być namiot z natryskiem
- trzy drewniane chatki - zaczynając od wejścia to kolejno jest: siedziba dowództwa Legii, chatka naukowców oraz ostatni niezagospodarowany budynek, będący na ukończeniu z budową.
- ta dziwna chatka na końcu to wiata dla koni, a teren zagrodzony na tyłach obozu to niewielki padok, na którym się pasą.



Czas na odpis dla Was: walentynki 14 lutego 2018
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline