WÄ…tek: Wieczni Wojownicy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2018, 10:02   #8772
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
No jak nie, jak tak:

Da się prościej - dawaj henchmenów przeciwko królowi ghuli to odzyskamy tron
Dlatego wniosków mam kilka:
1)olał mnie, bo nie ma wojowników(henchmenów)
2)olał mnie, bo nie chce ich dać
3)olał mnie, bo go wkurzyłem
Nie olał, tylko ja nie odebrałem tego jako: pójdziemy na wyprawę, potrzebujemy X ludzi, ilu jesteś w stanie dać? Błąd w komunikacji.

Kilku to na pewno dostaniecie. Księciuniowi na Was bardzo zależy, tylko że w wyniku życiowych doświadczeń może sprawiać wrażenie mocno Lawful Evil. Czyli zupełnie nie po drodze z elfem.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 12-02-2018 o 10:13.
Lord Cluttermonkey jest offline