Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2018, 14:30   #8866
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
Prawdę powiedziawszy korci mnie gnomia kapłanka, która cudem przeżyła rzeź swego miasta i uważa, że stało się to tylko dzięki osobistej interwencji ......* (tu wstawię imię właściwego boga)
Svirfneblinki ani nie poszukują przygód ani nie pełnią funkcji kapłańskich.

Macie mapkę spotkania. Z racji tego, że musiałem ją przygotować (czego nie przewidywałem), jeden xorn zaszedł Was od tyłu. W sumie DEX (Stealth) i tak miał nie do pobicia.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline