Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 19:26   #23
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Sir_herrbatka, o ile zauważyłem, zaproponowałeś swoje rozwiązania (dopuszczenie spamu etc.), bo miałeś wątpliwości, vide wyraziłeś krytykę. Z mojego punktu widzenia Kutak jasno i klarownie wyłożył Ci dlaczego na Li jest tak a nie inaczej. Ja z doświadczenia wiem, że demokracja się nie sprawdza, zwłaszcza na forach. Musi być ekipa, która, mówiąc brzydko, za mordę trzyma sieciową społeczność. Inaczej ZAWSZE znajdzie się ktoś, kto zacznie nadużywać dobrodziejstw forumowych.

Po to też są regulaminy. Mogą się nie podobać, jak mi shoutboxowy, ale przestrzegać trzeba i nie ma co dywagować. Przestrzegać. Chcesz zmienić? Proszę bardzo , rób wszystko, by załapać się do obsługi.

MigdaelEther - sprawę Esco lepiej zostawić, chyba że masz dobre gumowe rękawice i klamerkę na nos. Zresztą mi też zdarza się bywać na konwentach. Wezmę własne rękawice i klamerkę.
Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu



Ostatnio edytowane przez kitsune : 27-06-2007 o 19:29.
kitsune jest offline