Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2018, 01:17   #435
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
- No kurwa!- Diuk huknął gdy tylko Baron skończył czym niejednego przestraszył.- Kapral dobrze gada, bo tu taki burdel, że dziw, że wróg jeszcze miasta nie zajął. Przecież za to, że szukałem konspirantów sam trafiłem za zdradę do celi. Co prawda na chwile, ale pokazuje to że burdel jednak jest. Skoro Detlef ma dowodzić obroną to może oba paniczki grzecznie oddadzą się pod rozkazy khazada? Jeden dowodzi jednymi, drugi drugimi, ale warto by obie ręce miały głowę, mądrą starszą głową. - Karl popatrzył na krasnoluda i machnął porozumiewawczo. - Ja ze swojej strony przypomnę, że Czwarta jest w Meissen jedynie z rozkazu, jak się okazuję błędnego rozkazu herr Grunnenberga. Księżna zdaję się straciła zainteresowanie waszym miastem, a i wśród jej żołnierzy ze Czwartej słyszy się coraz częściej głosy, by jebać Barona, jebać Meissen i wracać do Nuln. To tyle ode mnie. Panowie oficerowie to przemyślą. - Diuk skończył patrząc niezbyt przyjemnie na komendanta i Barona.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 04-03-2018 o 01:20.
Baird jest offline