Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2018, 21:41   #9
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
... A najchętniej?
Mam to szczęście że jeszcze nie czytałem żadnej, ale HotDQ(Tyranny of Dragons jest jej częścią, tak?) ma jakąś złą opinię w fandomie. Chociaż minęło już sporo czasu od wydania, na pewno są jakieś fixy.
Tzn. te wszystkie oficjalne kampanie to bardziej luźne zbiory dobrych pomysłów niż takie ugrane co do sceny adventure paths jak do Pathfindera. Bez przysłowiowego "dobrego MG" nie da się WotCowskich kampanii sensownie prowadzić, bo są dosyć wymagające warsztatowo. Piszę to, bo sam najeżdżałem na Tyranny of Dragons jak pierwszy raz zobaczyłem tą kampanię. Wszystkie kolejne są stety lub niestety podobne w formacie. Gust nabyty.

e. Ale wracając do pytania - najchętniej Elemental Evil, Storm King's Thunder albo Tomb of Annihilation (kolejność dowolna). Tyranny of Dragons z Lost Mine of Phandelver na rozpęd też może wyjść b. dobrze.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-03-2018 o 21:54.
Lord Cluttermonkey jest offline