Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2018, 16:33   #44
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Dragon Kings wygląda super
Ano. Tym bardziej, że to ten sam autor co Dark Suna.

Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Dragon Kings wygląda super Muszę obczaić wersję pathfinderową.

Mi setting obojętny, mam ochotę na heroicowe, high magic fantasy, ale też pewnie masz dość takich klimatów w Wiecznych. Greyhawk jest na pewno OG
Heroic fantasy i high magic będzie tak czy siak, bo za każdym razem, gdy ktoś próbuje grać w low realistyczne fantasy przy użyciu zasad D&D, jednorożec depcze małego kotka, a sierocie lizak wypada z rączek. Jednak na pewno magia będzie bardziej traktowana jako usługa niż produkt do kupienia na półce, czyt. raczej dajesz na tacę za zdjęcie klątwy niż kupujesz zwój zdjęcia klątwy w magic shopie.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Zresztą jak jest jestem już w 1 sesji u Clutta a jest ograniczona liczba miejsc to nie wiem czy mi wypada aplikować.
Aplikuj. Jak konkurencja będzie większa, to i zgłoszenia będą lepsze.

Na chwilę obecną najbardziej skłaniam się do rozegrania Zaginionej kopalni Phandelver w Greyhawku, w księstwie dziedzicznym Naerie, w Ahlissie. Nie wiem czy Wam to coś mówi, ale z drugiej strony nie musi.

e. Po dłuższym zastanowieniu postanowiłem jednak znowu zostać lastinnowym pionierem (szkoda, że nie zwracają za to podatku ) i poprowadzić tą sesję w Midgardzie wydawnictwa Kobold Press. O settingu możecie poczytać m. in. tutaj. Wystartowanie z rekrutacją może mi zająć ciut dłużej, ale w zamian za to dostaniecie wiele ciekawych, niestandardowych opcji dla swoich postaci.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline