Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2018, 12:14   #46
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Codziennie nowy pomysł widzę , ja już sobie zrobiłem dzisiaj koncept postaci pod Oerth (kapłan Korda dość podobny do świętej pamięci Gurthaka z Wiecznych Wojowników). Czy Midgard to jest setting z bestiariusza Tome of Beasts? Tam pamiętam, że mi się podobała cześć o fey, może zrobię jakąś postać z nimi powiązaną (np. warlocka). Albo sprawdzę rasy z Midgardu.

E- zacząłem czytać o tym settingu i wygląda ciekawie.

EE - jest w tym settingu parę ciekawych ras, trzeba przyznać.
Tak, ten sam setting co ToB. Dla kapłanów podobno jest m. in. domena... piwa. Choć nie wiem czy będziemy korzystać z całego splatu (200 stron). Może to nie jest najlepszy pomysł na lekką w założeniu sesję.

Z racji tego, że lubię się dobrze przygotować, rekrutacja trochę się przesunie w czasie, ale spokojnie, będzie. Zalinkuję jak się pojawi.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 26-03-2018 o 12:24.
Lord Cluttermonkey jest offline