Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2018, 08:24   #48
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ciekawe że są nawet inspiracje słowiańskie, np. Perun na liście bogów.
Ano, inspiracje mocno europejskie.

Czas odpisać na Wiecznych Wojowników...

e. Postanowiłem, że nie będę kombinować i zagramy jednak w Zapomnianych Krainach, na Wybrzeżu Mieczy. Kilka razy zdarzyło mi się słyszeć od graczy, że rozgrywana w FRach sesja Strażnica na Pograniczu im się bardzo podobała, więc pozostaje mieć nadzieję, że ta również taka będzie.

Niecierpliwcy mogą już zacząć tworzyć postacie. Postawiłem stronę kampanii na OP, ale póki co mało na niej znajdziecie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline