Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2018, 13:15   #9454
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał BloodyMarry Zobacz post
Jaki sam?! Życie za niego straciłam!
Tylko czekacie żeby zrobić z nich obu zimne nóżki.

W sumie z tymi long restami w kopalni Was trochę okłamałem dla Waszego bezpieczeństwa, bo w lochach i dziczy takie miejsca też da się znaleźć, tylko trzeba szukać. Na przykład jakaś opuszczona kapliczka Callardurana w kopalni. Nie jestem fanem koncepcji dziesięciu wypraw do jednego lochu jak w starszych edycjach - wchodzi się raz a dobrze.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 28-03-2018 o 13:23.
Lord Cluttermonkey jest offline