Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2018, 07:45   #9
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rowan Zobacz post
Piąta edycja to moja ulubiona!

Aż łezki pojawiły mi się w oczach, bo dopiero co zadeklarowałam przygotowanie karty do sesji Buki w 3.5, a tu nagle pojawia się sesja mojego ukochanego systemu!!!

Panie MG, proszę oczekiwać zgłoszenia ode mnie...
Zapraszam.

e. Dodałem warianty zasad i zasady domowe. Faktycznych hałsruli jest naprawdę niewiele, nawet zrezygnowałem z Dungeon Grappling, bo musielibyście przyswoić podręcznik o tej samej nazwie, by to skutecznie stosować. Choć jeśli pojawią się naprawdę niestandardowe zagrywki w grapplingu, będzie to pierwsze źródło, skąd będę czerpał rulingi.

e2. Do FAQ dodałem przykład rozgrywki w Google Documents i przykłady walk rozgrywanych za pośrednictwem Google Documents (i komentarzy).
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 01-04-2018 o 14:03.
Lord Cluttermonkey jest offline