Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2018, 18:42   #11
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Do tworzenia postaci dorzuciłem jeszcze listę wszystkich grywalnych i oficjalnych ras. Mamy ich 33 jeśli żadnej nie pominąłem.

Krieger, masz zapchaną skrzynkę.

Cytat:
Napisał Krieger
Cytat:
Napisał Krieger
Hej, zdecydowałem się jednak na domenę Knowledge. To drobnostka, ale jednym z domain spells tej domeny jest Identify. Wydaje się, że przy Twoich zasadach opcjonalnych, ten czar jest w dużej mierze bezużyteczny. Może wybierzesz jakąś alternatywę? Czy zostajemy z tym jak jest i znajdzie on jakieś inne zastosowanie?

Zaczynam grę z 6 czarami w księdze - każdy nowy musiałbym kupić za startowe pieniądze (w sensie, jeden, bo na tyle byłoby mnie stać) i podczas gry znaleźć nowe? Czy może jeden czy dwa załapałem podczas przygód z leveli 1-3?
Ah, zapomniałem jeszcze o dwóch darmowych czarach za drugi poziom czarodzieja!
Czary dostajesz z poziomami wg zasad. Inne musisz kupować.

Hmmmmmmmmmm... Weź coś pierwszego poziomu z divination, tylko powiedz mi co.

Zresztą prosiłbym kierować wszystkie pytania do tego tematu - pytacie zwykle o te same rzeczy na pw i muszę się powtarzać.

Mam dobrą wiadomość - przeliczyłem sobie PD za poszczególne dokonania w mojej wersji Zaginionej kopalni i prawdopodobnie wyłapiecie więcej niż jeden awans przy dobrych wiatrach.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 01-04-2018 o 18:45.
Lord Cluttermonkey jest offline