Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2018, 19:13   #18
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Oook... mam gotową mechanikę, chcę przeczytać wstępniak by zacząć pisać historię, a tu zonk.... wstępniaka nie ma =p
Mnie działa - spróbuj odpalić przez link załączony w rekrutacji.

Przed pisaniem historii polecam też wskazówki jeszcze raz przeczytać. Dzisiaj dokleiłem punkt 9., czyli:

Cytat:
9. Postacie mogą mieć przed sobą tajemnice, ale gracze nie. Dlatego też wszystko, co napiszecie w swoich zgłoszeniach, jest do wglądu dla pozostałych uczestników.
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
C-bane: Detect Magic? <]:^)
Ok.

Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Mam pytanie czy wiedza związana z demonami podchodzi pod arcana czy religion? Potrzebuję tej wiedzy do historii postaci.
Według opisu z PHB bardziej to pierwsze. Religion dałbym do undeadów.

Rzućcie też okiem na "zasady" przyznawania PD - link.

Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
O_o
Hmmm...

Mi pojawia się pusta strona wiki.
Jak jutro mi się samo nie naprawi to poproszę MG o przesłanie mi "rękopisu" =p
A jak wejdziesz przez panel Adventure Log z lewej strony?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline