Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2018, 16:28   #44
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Gdzieś były linki... z opisem doliny Nentir, ale szerzej niż w tych 1000 słowach... ale gdzieś mi zginęły D=

Poratujesz mistrzu? Chcę solidnie zakotwiczyć postać w świecie (ma pamiętać czasy imperium Nerath).
Najgrubsze opracowanie, jeśli nie sięgasz do podręczników (które są oczywiście lepsze), jest tutaj. Całego nie przeglądałem, ale na pewno wiele z nowszych wątków nie będzie miało miejsca w naszej sesji, bo tyczy się przygód, w które nie graliśmy i nie zagramy. A inne mogą nie mieć wiele wspólnego z prawdą. Taki standardowy disclaimer.

W razie wątpliwości polecam pytać.

Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Wysłałem swoją postać, kleryka/czarodzieja z backgroundem błędny rycerz
Dzięki, zaraz przeczytam i dodam do listy zgłoszeń.

Nikogo na pierwszą linię nie dostanę? Gdzie się podziali tamci pakerzy.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 02-04-2018 o 16:55.
Lord Cluttermonkey jest offline