Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2018, 22:10   #98
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
P.S. Czy historię giermka też opisać, czy tylko statystyki?
Jak wolisz. Może być równie dobrze rozpisany jak Wasz zleceniodawca na stronie kampanii.

e.
Cytat:
Napisał BloodyMarry Zobacz post
Wow, trza se zaparzyć jakąś mocną kawę do czytania, tyle tego. No i jako grafikowi aż mi wstyd, że pod względem wizualnym nie dopieściłam kart Althaei i Sovelissa, tak jak Arvelus zrobił ze swoją


Kawał dobrej roboty
Mogę uczciwie powiedzieć, że właśnie skończyłem czytać. Nareszcie się pojawił ktoś na pierwszej linii!
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 04-04-2018 o 22:41.
Lord Cluttermonkey jest offline