Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2018, 16:49   #103
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Pierwszego poziomu dostanie 25 gp za miesiąc.

WIS (Medicine) mogę dać coś w tym stylu jak weźmiesz biegłość:

Cytat:
• During a short rest, you can clean and bind the
wounds of up to six willing beasts and
humanoids. Make a DC 15 Wisdom (Medicine)
check for each creature. On a success, if a
creature spends a Hit Die during this rest, that
creature can forgo the roll and instead regain
the maximum number of hit points the die can
restore. A creature can do so only once per
rest, regardless of how many Hit Dice it
spends
Mam nadzieję, że ktoś o healer's kitach pamięta.

Do ciągnięcia wozu (takiego czterokołowego, na którego mógłbyś upchać 40 beczek suszonego mięsa) musiałbyś dokupić dwa konie lub cztery muły. Przeciw handlowi nic nie mam, a czy się opłaca - takiemu łebkowi od bitki ciężko przewidzieć niuanse handlu arbitrażowego.

Bez WIS (Animal Handling) możesz co prawda "kontrolować" tylko jednego mastiffa, ale od czego masz Wilka.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline