Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2018, 19:11   #106
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Też mam pytanie w sumie natury mechanicznej. Do użycia zaklęcia pyrotechnics potrzebne jest źródło ognia. Czy create bonfire lub flaming sphere może służyć za takie źródło?
Prorok Jeremiasz powiedziałby, że tylko nonmagical flame, więc zaklęcia nie będą ze sobą kompatybilne.

Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Zastanawiałem się nad wzięciem Medicine bo pasowało mi do konceptu, ale w porównaniu z przydatnością innych skilli wyglądało raczej nieciekawie. Wersja C-bane jest już fajniejsza.
Niektóre z tych rzeczy, które są w UA: Feat for skills daję bez atutu, żeby gra nie zaczęła przypominać Pathfindera z jego mirror trickiem.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 05-04-2018 o 19:14.
Lord Cluttermonkey jest offline