Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2018, 05:44   #110
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Hej... Alaryk jest inteligentny i charyzmatyczny i posiada większość umiejętności które można by powiązać z handlem.
Mam perswazję, blef, zastraszanie... nawet wysoką wiedzę historyczną... ze wszystkich umiejętności co można by powiązać z handlem brak mi tylko investigation (który najpewniej dam Wilkowi zamiast czegoś) i insight (który on ma)... do tego dużo lat życia... potrzeba czegoś jeszcze by uznać, że jednak zna się na handlowaniu? =p


Nie jestem pewny jak to rozumieć.
Mówisz mi, że (a) Wilk ma swój własny "slot" na psa, czy (b) sugerujesz mi wybranie nim umiejętności Animal Handling? =p

EDIT
Chciałem znaleźć, ale nie mogę choć wiem, że było...

Jak się mistrzu zapatrujesz na zasadę opcjonalną o alternatywnych atrybutach do umiejętności? Chodzi tu choćby o klasyczne wykorzystanie siły do próby zastraszenia
1) Ale nie masz backgroundu kupieckiego.

2) Animal Handling jak chcesz to bierz, przydatne.

3) Zależnie od działania postaci. Ktoś musiałby tą siłę wpierw poczuć.

e.
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Hm, widzę że mieliśmy dokładnie ten sam pomysł, odnośnie skupienia się na battlefield control. Ponieważ do końca zostało trochę czasu, zastanowię się nad przekarierowaniem Gryfa na czystego kapłona
Odnoszę może mylne wrażenie, że dostanę o wiele mniej zgłoszeń niż było zapowiadanych, a poza tym tutaj będę wybierać w pierwszej kolejności graczy, z którymi nie gram w równoległej kampanii (bo tamtą sesję będę jednak kontynuować). Także dostać się będzie łatwiej, a i nie musicie tak konkurować o role w drużynie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 06-04-2018 o 11:07.
Lord Cluttermonkey jest offline