Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2018, 20:48   #9682
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Właśnie zauważyłem że Varthak powinien mieć INT 6, bo ork nie półork, czyli poziom debila. W takim razie chyba nie ma sensu brać skillsów opartych na INT jak Religion, nie?


Czytaliście może tą stronkę? W przypadku tak niskiego INT, zakłada, że:

Cytat:
A creature with Intelligence of 7 or less operates purely from instinct. That doesn’t mean it uses its features ineffectively, only that it has one preferred modus operandi and isn’t going to be able to adjust if it stops working.


Oczywiście to nie jest oficjalny ruling, ale aż mi się przypomniały opcje dialogowe w Neverwinter Nights dla mojego bezmózgiego pół-orka...
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline