Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2018, 06:59   #2
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Witam

Na dobry początek kilka spraw organizacyjnych:

1) Podrzućcie mi proszę Wasze skrzynki mejlowe na pw celem nadania dostępu na Google Docs.

2) Póki co podesłałem Wam link do doca z dostępem typu każdy może edytować. Możecie od razu grać - akcja już czeka, możecie też przybliżyć swoje postacie.

3) Nie odpiszę dalej, zanim nie uporamy się z ekwipunkiem. Także proszę o dokonanie ostatnich zakupów.

4) Czekam też na AJT - rozpisuje postać jednak jako tropiciela - łowcę potworów. Hen, nie chcesz rozpisać postaci jako kawalerzysty? Ten archetyp by Ci bardziej pasował.

5) Możecie pomyśleć o dodaniu bonds między Waszymi postaciami.

6) Alaryk ma jeszcze jeden punkt do rozdania w statsach (sprawdź sobie z kalkulatorem, np. tutaj).
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 15-04-2018 o 07:54.
Lord Cluttermonkey jest offline