Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2018, 13:45   #14
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał AJT Zobacz post
Wiem, że są błędy jeszcze na pewno, ale jestem pozytywnie zaskoczony, bo myślałem że jest trudniej coś stworzyć. Szczególnie, jak piszesz, nie na pierwszym poziomie. Dzięki za pomoc dotychczas i za planowane ponowne przejrzenie tego
Bo to naprawdę łatwa edycja jest.

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Na przykład czy Animal Handling przyda mi się do czegoś, skoro i bez można mieć po jednym zwierzęciu z każdej kategorii (a resztą może zająć się Morhołt).

Tylko przyznam że Angusa na cavaliera nie chciałbym przerabiać - tyle czasu spędziłem na kombinowaniu ze statystykami spędziłem by mieć choć te +2 w Charyzmie przy zachowanych wysokich zdolnościach bojowych i jako takiej Mądrości (nie mówiąc już o zastanawianiu się nad manewrami z Battle Mastera), że wolałbym zostawić jak jest.
Z Battle Mastera będziesz Pan zadowolony, silny archetyp.

Heavy armor master na wyższych poziomach może nieco stracić na mocy, bo się nie skaluje. Z takich defensywnych atutów bardziej polecałbym Shield Mastera czy Sentinela. Przemyślałbym zrezygnowanie z manewru rally na rzecz trip attack, ewentualnie (ale naprawdę ewentualnie) disarming attack. Ale to tylko jakbym ja miał grać taką postacią - możesz mieć na siebie inny pomysł.

Animal Handling może się przydać do uspokajania napotkanych zwierząt, tresowania schwytanych bestii, itp. Brak Animal Handling nie wpływa na Twoje umiejętności jeździectwa, bo to reguluje biegłość w vehicles (land).

Jakaś inna umiejętność oparta na CHA lub pasywne umiejętności WIS takie jak Insight czy Perception to zawsze dobre, "bezpieczne" wybory. Fajnie, że jako drużyna będziecie mocni w gadce.

Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Gryf niebieściutki wbrew czerwonej zbroi i czerwonej bogini.
Bogów i domeny oczywiście też "podczepiam" pod kolory.

Jak będziecie gotowi to wbijajcie na Dokument i stukajcie w klawiatury.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 15-04-2018 o 13:50.
Lord Cluttermonkey jest offline