Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2018, 13:06   #9784
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Myślałem że ork z int 6 nie powinien mowić zbyt składnym językiem z ludźmi, ale okay, dostosuje się do oczekiwań. Varthak bedzie w takim razie mowić prostymi ale składnymi zdaniami.
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Mój niedźwieżuk po prostu słabo zna wspólny(Ale na przykład w goblińskim pogada bez problemu), stąd co poniektóre zdania będą niepoprawne gramatycznie ale ma Int 9 więc u mnie tak jak u Matrixa - zdania będą jak najbardziej zrozumiałe i przemyślane choć nie planuję oksfordzkich pogaduszek. Kończę dopinać historię postaci i niebawem ją wkleję do KP.
Ok, w takim razie wszystko gra.

Matrix mi kiedyś przysłał takie coś, były tam ciekawe pomysły jak np.

Cytat:
Spoken: You know how inuits have 100 words for snow? That's how the Orcish vocabulary treats battles. After all, no two battles are alike. Did you ever hear the story of Many-Fists-One-Sword-Then-Not-So-Many-Fists? Or how about Four-Eyes-Enter-One-Eye-Leaves?

Written: Orcs get impatient if they have to read for too long. Luckily, Orcish authors keep their audience entertained by drawing the action out on the page, accompanied by sparse bits of text. The works of Shake Spear (the greatest Orc author of all time) resemble newspaper comic strips.
e. Fokusy - zwróćcie proszę uwagę na wymóg "free hand" (już się nie prześlizgniecie na ściskaniu amuletu zawieszonego na szyi, chyba że to wspomniany wcześniej kapłański shield focus z karą do Stealth) i lekko zmienione zasady odnośnie komponentów. Jeśli brakuje Wam jakiegoś boga, prośba o inwencję własną i przyjęcie średniej ceny.

(Dla przypomnienia jeszcze raz link do zbroi i pancerzy.)

Oczywiście prośba o dokonanie odpowiednich zmian w ekwipunku, ale bez pośpiechu - ddl na to będzie przed pierwszym wyzwaniem. Sorcerer może używać prism, wand albo ceremonial knife. Kapłan holy symbol albo shield focus. Mamy jeszcze jakieś klasy pośród czaromiotów w drużynie? e2. Druid - symbol, staff lub wand.

Bronie już niedługo, tam będzie najwięcej rewolucji.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-04-2018 o 13:28.
Lord Cluttermonkey jest offline