Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2018, 15:53   #9788
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Jeszcze mamy druida. Tylko nie widzi mi się jaszczur biegający z gałązką jemioły. Będą tam jakieś fajne fokusy dla druida?

I jak będzie wyglądało cunning artisan przy tych nowych przedmiotach?
Edytowałem poprzednią odpowiedź. Odpowiedniki symbol (totem czy wspomniana gałązka jemioły), staff lub wand pokrywają wszystkie podręcznikowe warianty.

A dlaczego cunning artisan miałoby się zmienić? Po prostu kościane i skórzane odpowiedniki takich najbardziej podstawowych przedmiotów. Ogólnie zamysł na Nieskończone Wyspy jest taki, że brakuje źródeł lepszego metalu niż brąz, ale za to jest kilka egzotyczniejszych materiałów. Cunning artisan pasuje klimatem.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Poprawiłem trochę wypowiedź Varthaka, rozumiem, że teraz lepiej?
Tak, dzięki!

e. Odpisałem.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-04-2018 o 16:38.
Lord Cluttermonkey jest offline