Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2018, 17:38   #35
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Mnie się udało póki co wybrać tylko personality traits (dodałem do KP). Historię będę budował w oparciu o te traity i to co wylosowałem z XGtE. Powinien wyjść weteran, który zarabia żołnierką na rodzinę i w międzyczasie szuka swoich fey korzeni (matka była wiedźmą, kochanką Oberona czy cuś). Flaw związany z fey aż się prosi o wykorzystanie, dlatego nie podam pełnego imienia swojej postaci graczom. Taki trochę dziwak, ale postać raczej z gatunku tych dojrzalszych i z ogładą niż komiczna.

Jakbyśmy grali po Czaropladze to bym go pewnie wsadził gdzieś w okolice lasu Neverwinter ze względu na settingowe backstory (migracja fey, itd.).

Ile potencjalnych zgłoszeń póki co?
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-04-2018 o 17:57.
Lord Cluttermonkey jest teraz online