Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2018, 13:15   #157
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Gryf movement na H2, Ice Knife z drugiej komórki czaru w wilka w prawym dolnym rogu I7. Według moich obliczeń, w zasięgu czaru są czterej wilcy i jeden gobelin. I to co zostało z konia

Spell attack mod +5 i 1d10 chłodu w wilka, czy trafi czy nie - spell save DC 14 na DEX albo 3d6 chłodnych obrażeń dla celu i wszystkich wokoło.
Ok, jutro zadziałam.

Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Mnie też drażni ten system, choć matematycznie jest słuszny. Przekątna kwadratu i takie tam

Tak czy siak ode mnie narzekań nie doświadczysz =p

Gwoli ścisłości. Jak Theo dopadnie do szamana to potrzebuje jednej ręki wolnej dla zwarcia. Odrzuci tarczę.

Skoro szaman już znaleziony to Alaryk zacznie wymachiwać korbaczem, drzeć się i ryczeć aby jak najbardziej zwrócić na siebie uwagę wszystkich wrogów. Potencjalnie może jakoś zastraszyć?

Tak czy siak chciałbym właśnie na to poświęcić akcję i dostać jakiś test, uznany za MG z słuszny, aby sprowokować ich do atakowania mnie
To upraszczane rozliczanie przekątnych jest tylko ciut mniej dokładne niż klasyk WotC - link do omówienia z ilustracjami. My będziemy korzystać z ostatniego przykładu.

Odrzucenie tarczy kosztuje niestety całą action. Oops. Komuś brakuje rączek.

Teścik mówisz. Dałbym CHA (Intimidation) DC 11, ale wtedy musiałbyś zrezygnować z dodge.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline