Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2018, 16:48   #45
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Konie, itp., są nam potrzebne czy raczej jako zachcianka postaci? W sumie wielbłąd byłby bardziej na miejscu... Tak samo mastiff czy dwa by mi się przydały. Ile mogę wziąć? Mam Animal Handling jak coś.

Czy mogę w kółko kupować dungeoneer packa za 12 gp i sprzedawać go na części za 12,3 gp, osiągając w ten sposób nieskończoną ilość gp na starcie gry? Znając życie pewnie nie.

Muszę sobie obciążenie policzyć... Wziąłem ćwiekowaną, rapier, ciężką kuszę i dwie pistoletowe, bełty, sakiewkę i koniec, muł lub koń potrzebny.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 25-04-2018 o 17:05.
Lord Cluttermonkey jest offline