Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2018, 17:34   #9805
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Czyli mamy te dodatkowe zasady dotyczące zbroi zignorować? A face to face chętnie bym zagrał jeżeli mamy taką możliwość - akurat z Clutterbane mieszkamy w 1 mieście.
Tak, zignorujcie wszystkie głupoty, które napisałem.

Jutro dam pełną listę wariantów zasad, z jakich będziemy korzystać (nie zmieni się zbytnio w stosunku do Wiecznych Wojowników) i cyferki mamy z głowy for a long time. Mnie pozostanie sprawdzić KP, Wam ogarnąć ekwipunek.

Stronę kampanii też zostawiłem taką samą, tylko zmieniłem skórkę na bardziej... Dziką.

A zagrać na żywo faktycznie będzie trzeba albo się spotkać chociaż.

Cytat:
Napisał BloodyMarry Zobacz post
Nie chcę być upierdliwa, ale w pierwszym poście przy kartach postaci jest napisane MARTA Woda, a nie Martwa :P A co do historii to faktycznie i Varthak i Martwa Woda wypadają super, aż mi wstyd że moja postać tak blado przy nich wypada
Jak przeczytam (w końcu) to może coś zasugeruję.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 26-04-2018 o 17:37.
Lord Cluttermonkey jest offline