Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2018, 05:44   #9863
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Z jednej strony ciężej byłoby mnie wykryć, a pająki mają darkvision, więc można coś tam poszpiegować. Z drugiej nie wiadomo czy nie dowiem się czegoś więcej w dzień.

Jaszczur nie ma darkvision, nie będzie to stanowić problemu z podpłynięciem do statku? Jeżeli nie to wykonam ten plan w nocy, jeśli nie dowiem się niczego ciekawego, powtórzę go jeszcze raz w dzień.
Nie będzie miał problemu, bo pokład będzie oświetlony.

Już odpisałem. Po atakach w rundzie zaskoczenia i rundzie pierwszej (przegrałeś inicjatywę) 7 kłutych. Dokument do walki postawię później.

e. Zaklątka pls przygotuj.

Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Taki luźny pomysł - w razie gdyby nie wypaliło szpiegowanie można spróbować zaciągnąć się do jakiejś roboty u Varka o ile nas nie rozpozna jako ludzi Lavinii (np. do pilnowania łajby - dla Hrehulaageka, Varthaka czy Isgauta fucha w sam raz). Pewnie zajmie to dłużej, ale łatwiej będzie dostać się na statek.
Jak zejdzie ze statku to pewnie mu już nie będzie potrzebny.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
W ekwipunku kapłana klasowym jest tarcza + holy symbol. Czy mogę mieć tarczę będącą jednocześnie świetym symbolem oraz oddzielnie symbol jako amulet?
To zwykła tarcza jest.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 06-05-2018 o 06:05.
Lord Cluttermonkey jest offline