Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2018, 16:00   #9877
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Ok.

Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Jak poradziłaby sobie w wodzie wielka jaszczurka (giant lizard)?
Ograniczenia jak przy underwater combat dla istoty bez swimming speed.

Underwater Combat - 5th Edition SRD

e. Czy jaszczurka czy jaszczuroludź - zębate potwory nie są wybredne i nie odstępują Cię na krok. 9/19 HP w formie wielkiego jaszczura. Co robisz?

PS Niby medium encounter, a flankowanie robi z niego jakiś niezdrowy hardkor. Uznałem, że poprzednie advantages wynikały z Twojego blind condition (co jest prawdą akurat) i chyba olewam temat flankowania w tej walce (i tak jest tzw. theatre of mind). Czy reguła z flankowaniem się ostanie - nie wiem, wg mnie trochę pogłębia wady D&D 5 (czyt. "w kupie siła").
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 06-05-2018 o 16:05.
Lord Cluttermonkey jest offline