Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2018, 20:24   #9892
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Nurkuję i odmieniam się. Podpłynę pod okręt i poobserwuję chwilę, czy gapie sobie pójdą. Jeśli nie, to wrócę do portu. Jeśli odejdą od burt to jeszcze poobserwuję, nabiorę powietrza i rzucę find traps.
Ok. Odpisałem w Dokumencie.

WIS (Perception) słuchowy poszedł Ci słabo (4+5 = 9), ale i tak coś wychwyciłeś.

Zmieniłem od początku osobę w akapitach dedykowanych Martwej Wodzie - w ten sposób łatwiej (i szybciej) mi się pisze. I naturalniej.

Nienaturalne płaszczki, przemytnicy zwierząt, łowcy niewolników, szlacheckie rody i żarłoczne ghule - jak widać, zaczynamy z grubej rury. Poszczególne elementy to jedno, bondsy pomiędzy nimi - drugie. I pewnie ciekawsze.

PS Klimat wbrew pozorom mamy raczej umiarkowany, z racji tego, że Rhadamantia to taki pangejski superkontynent. Najcieplej jest w środku (Viridistan, Miasto Niezwyciężonego, itd.), a północ i południe są skute lodem (epoka lodowcowa). Dlatego nie sugeruję w zasadach Extreme Heat. Wyspa Grozy za to jak pamiętacie była na Planie Żywiołu Wody zgodnie z DMG i tam było tropikalnie, taki ląd zapomniany przez czas Burroughsa. Sasserine jest na północy regionu Nieskończonych Wysp, bliżej niż dalej wschodniego Karak, które w tych rejonach jest dzikie i niecywilizowane. Nentir z rownoległej sesji jest gdzieś na południu Valonarii.

PS2 No i nareszcie znalazłem sensowny obrazek Niezwyciężonego Suwerena. Rozwiązanie było bliżej niż myślałem - klasyczny dla D&D warduke. (link)

e2. Jeśli komuś zrobiłem już "kopię MP" karty postaci w pierwszym komentarzu, to proszę o zmiany np. w przygotowanych zaklęciach itp. wprowadzać na tej kopii jako sugestie.

Postać Wisienki przeglądam i muszę przyznać, że kolejny raz wyszła świetnie. To połączenie tabaxi, antropologa i swashbucklera fajne, bardzo "trójwymiarowe". W kwestii NPCs tabaxi, jakich będziecie spotykać, będę inspirować się oprócz VGtM swoim ulubionym Morrowindem i khajiitami (link).
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 09-05-2018 o 07:49.
Lord Cluttermonkey jest offline