Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2018, 20:42   #17
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MatrixTheGreat Zobacz post
Pierwszy rytuał zdążysz rzucić na zewnątrz, w trakcie wykonywania drugiego będziesz się musiał przenieść do środka bo dopadnie Was burza (pojawiłyby się rzuty na koncentrację) - nic w zasadach nie zabrania się poruszać w trakcie odprawiania rytuału.

Mój odpis dopiero w środę. Ogólnie w tym tygodniu gra potoczy się trochę wolniej niż początkowo zakładałem, ale myślę, że po niedzieli będziemy mogli zwiększyć tempo. Opracujemy sobie oczywiście takie, żeby każdemu pasowało.
Tego o rytuałach nie wiedziałem, fajnie się dowiedzieć.

Mnie pasuje wolniejsze tempo, chyba że będziemy tłukli loch komnata po komnacie. Przy takiej liczbie graczy wtedy będzie trzeba się spiąć (jak np. w moim Labiryncie Kurhanów) albo zadowolić tempem korespondencyjnych szachów.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline