Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2018, 16:33   #49
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Chodzą (niepotwierdzone jeszcze) plotki, że GW odebrać ma prawa autorskie C7 zaraz po wydaniu podręcznika głównego. Za resztę dodatków odpowiadać ma inna firma. Plotki pochodzą z rzekomo poważnego źródła. Nie mogę załączyć linków, bo jestem na komórce, ale przekopiowałem fragment wiadomości z zamkniętej grupy WFRP 4ed:

GW ma długą historię mordowania swoich dzieł. Ciekawe jak to będzie tym razem i ile w tym jest prawdy...
GW miałoby odebrać czy C7 zrezygnować? To duża różnica.

Ten Noobirus to nie jest jakiś polski bloger przypadkiem?

Byłoby to już siódme wydawnictwo WFRP. Bawią się jak w gorącego ziemniaka.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem