Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2018, 07:07   #235
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Wymówki.

Rzadko zdarza mi się pracować mniej niż 8h plus wyrabiam karkołomne kwalifikacje zawodowe plus codziennie ćwiczę plus nie jestem singlem... i mam kota, o którego muszę zadbać. Mimo to dni, gdzie nie znalazłem 20 min na sesje PBF mogę na palcach jednej ręki zliczyć - gracze z równoległych i poprzednich sesji to potwierdzą.

AJT - jeśli chcesz działać z szamanem, droga wolna. Nie będziemy czekać.

A jeśli nie macie tych lipnych 15 min na grę dziennie lub chociaż co drugi dzień to chętnie zrobię rekrutację dodatkową albo wystartuję z grą jeszcze raz.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline