Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2018, 13:19   #91
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Jak widać jest już mój post

Odpis Ranghara z premedycjacją jeszcze się nie pojawił, bo nie chcę, żeby pozostali z G-1 sugerowali się tym co się równolegle dzieje z Arthurem.

Proszę, żeby w tej kolejce grupa GATE-1 określiła się co robi. Macie sporo opcji. Wasz obecny dowódca chce jak najszybciej wracać, ale możecie się z tym oczywiście nie zgodzić (w końcu będzie to zostawienie chorążego na śmierć - ale przecież wszyscy wiemy, że sam sobie tego piwa uwarzył ), chyba, że punkt widzenia Bello Was przekonuje i zgadzacie się z nim, że trzeba rzucić wszystko i wracać do bazy.
Możecie decyzję wyłonić w demokratycznym glosowaniu między Waszymi BG lub ktoś może komuś zagrozić, albo ktoś inny zrobić samowolę, lub też nawet zrobić przewrót przejmując władzę w tej małej grupce... (Dada jest mało charyzmatyczny i wyraźnie nie radzi sobie z ciężarem dowodzenia ludźmi, więc jest szansa, że zdetronizowanie go nie skończy się strzelaniną z czego najlepiej w tej grupie zdaje sobie sprawę Flanigan i Claude-Henri)

- decyzja jest Wasza, a ja bym ją chciała mieć do piątku najpóźniej (tak żebym w sobotę miała już co z tym zrobić)

Pozostali (G-2 i Arthur) mają sytuację u siebie jasną i panów w bibliotece zachęcam by przed wejściem na doca napisali samodzielne posty z reakcją na to co się wydarzyło
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline