Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2018, 21:57   #919
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
@Bukuś:

Ja gram od samego początku i z mojego punktu widzenia:

AD1. Jedyna zła decyzja to brak decyzji Według mnie gdyby Sybill tego nie zrobiła to dusza dziewczyny zostałaby stracona w piekielnych czeluściach.

AD3. Chyba jedyne do kogo można mieć pretensję to do współgraczy. Już nie będę pokazywać palcem, który mag kupił najbardziej kozacką zbroję dostępną w sklepie, która zdecydowanie lepiej by pomogła wojownikowi :P
Ale nie wygra się z tym, że są gracze, którzy wolą zboostować swoją postać nawet kosztem współtowarzyszy. No cóż, każda postać jest inna.

Misje osobne zaczynaliśmy w tym samym momencie, ale ewidentnie w jednej grupie brakowało postaci, która poniesie drużynę dalej przez mapę. Graliście zachowawczo i w sumie to kręciliście się w kółko.
U nas nie było tego problemu, bo każdy z BG nie bał się działać i nie siedział aż inni zdecydują za niego (Axim nawet sam zwiedził korytarz w którym spotkał latającą głowę )

Co do ekwipunku to był czas kiedy dołączył Balkazar - był goły i wesoły i wszystko co miał to z tego co dostał od drużyny, nawet kieszonkowe dostał od Walkirii, więc Harpia nie ma co narzekać
Czy po tej misji grupa O może liczyć na wsparcie finansowe grypy A? Pewnie tak, ale w pierwszej kolejności zostaną zaspokojone potrzeby tych, którzy byli w grupie A -> Pluszka trzeba porządnie obkupić... mała pełna zbroja płytowa mi się marzy dla niego
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline