Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2018, 06:50   #13
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
O ile lin macie kilka, jak patrzę w wasz ekwipunek, to kołków wspinaczkowych doliczyłem się całe 10 u...kobolda Jeszcze jedna taka ściana i będzie pierwszy deadly encounter


Bez kołków wolałbym żebyśmy nie próbowali (kości bywają złośliwe).

e. Ja przygotuję tarczę, rozpalę pochodnię (chyba że ktoś rzuci mi light np. na tarczę, za co byłbym przeogromnie wdzięczny), stanę na mostku i spojrzę w otchłań (a otchłań spojrzy na mnie). Zadeklaruję to w swoim odpisie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 02-08-2018 o 07:37.
Lord Cluttermonkey jest offline