Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2018, 09:47   #28
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Jendker Zobacz post
Ja rzuciłem dancing light i oglądam jaskinię, możesz wykorzystać jedną z kul jak sobie lata kiedy ja wszystko obserwuje, zapewne spojrzę też w otchłań. Mogę tak tym światłem trochę tam zlecieć.
To poproszę takie światełko. Ze strony mostka najłatwiej nas zaatakować, więc postoję na straży.

PS Zapomniałem, że paladyn ma tak mało ASI. Oj będę kombinować z buildem...
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 02-08-2018 o 11:32. Powód: nevermind
Lord Cluttermonkey jest offline