Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2018, 15:02   #44
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Ja bym proponował wypisać (w doc'u) języki, jakie znamy.
Zapewne ułatwi to zrozumienie - lub wyjaśni jego brak
W odniesieniu do trytona proszę załóżcie, że komunikuje się zawsze w tej wersji "wspólnego", którą znacie (alphatiański lub thyatiański). Jak mówi do ogółu, to po prostu powtarza dwa razy to samo. Z aqua team może mówić w pierwotnym kiedy nie ma potrzeby we wspólnym i nie ujdzie to za niegrzeczne.

e. Mogę też robić za tłumacza...

Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
I tak czekam na pierwsze posty od pozostałych. Jak wspomniałem, lubię aby pierwszy post był samodzielny - coś jak wstęp.
Dobra praktyka. Pewnie ściągnę, kiedy będę znowu prowadzić.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 02-08-2018 o 15:07.
Lord Cluttermonkey jest offline